LV RU EN

галерея наших работ

meb5

3D визуализации

meb6

 

Salona Porto-Fino dizaineri visus savus spékus pilnībā velta, lai radītu saviem klientiem piemérotu, unikālu apkārtējo vidi, kas atspoguļo to iekšējo pasauli.Nav svarīgi vai vēlaties izveidot,vai uzlabot interjeru savā mājā, dzīvoklī, birojā, restorānā vai vienkārši atsvaidzināt un izdekorēt vienu telpu – mūsu profesionālie dizaineri padarīs Jūsu sapņus par realitāti.

kado_karim_13

 

Visi interjera dizaineri, kas strādā mūsu salonā, savu izglītību ieguvuši Latvijas Mākslas Akadēmijā. Savā nozarē profesionāli darbojas jau daudzus gadus, kā arī patstāvīgi apmeklē vispasaules ievērojamākās izstādes, sekojot līdzi jaunākajām tendencēm mūsdienu arhitektūrā un dizainā.

 

bastianelli_1

 

Interjera dizains, ko izstrādā mūsu augstu kvalificētie speciālisti ir funkcionāls un balstīts uz mūsu klientu vēlmēm, tāpēc neatkarīgi no tā, kādam tieši interjera stilam Jūs dodat priekśroku – stingri noteiktam un lakoniskam, avangardiskam un mūsdienīgam, komfortablam un mājīgam vai arī interjeram klasiskā stilā, kļūstot par mūsu klientu, varat būt pārliecināti, ka mūsu dizaineri palīdzēs Jums izveidot neatkārtojamu un ekskluzīvu dizaina projektu, kas saskanēs ar Jūsu raksturu un dzīvesveidu. Izmantojot savu profesionalitāti, dizaineri izstrādās  Jums piemērotu projektu, izmantojot kādu noteiktu interjera dizaina stilu vai arī harmoniski izmantos daźādu stilu maisījumu, kas atbildīs Jūsu personībai.Arī tad, ja neesat drošs par to, ko tad īsti izvēlēties, mūsu dizaineri iepazīstinās Jūs ar iespējamajiem variantiem un stiliem, atrodot piemērotāko tieši Jūsu personībai.

Pilnīgi visos Jūsu interjera dizaina projekta posmos Jums nebūs ne par ko jāuztraucas, jo, sākot no pirmās tikšanās ar dizaineri līdz brīdim, kad pēdējais dekora elements ieņems savu vietu, mēs būsim tie, kas parūpēsies par visu.

Mēs sagatavosim projektu ar pilnu nepieciešamo dokumentu paketi  būvniecības darbiem celtniekiem.
Nepieciešamības gadījumā mūsu speciālisti palīdzēs ar projekta saskaņošanas jautājumiem.
Izvēloties celtniecības un apdares materiālus, mēbeles un apgaismojuma ierīces, mēs nodrošināsim Jums vislabāko pakalpojumu servisu, augstākās kvalitātes produktus un visizdevīgākās cenas.

 

 

Garantējam stingru autoruzraudzību katrā no interjera dizaina projekta izstrādes posmiem.
Mūsu dizaineru augstais profesionālais līmenis un kvalifikācija , nepieciešamības gadījumā, dod iespēju, izstrādāt ekskluzīvus dizaina un dizaina elementu, tādu, kā sienas un grīdas mozaīku, jebkuras sarežģītības vitrāźu, smalku stikla un kokapstrādes risinājumus, ievērojot izsmalcinātu tehnisko un māksliniecisko līmeni.
Turklāt, tā kā, mēs nodarbojamies ar mēbeļu, apgaismes ierīču, kā arī citu preču piegādi, saviem klientiem varam piedāvāt ievērojamas atlaides.
Mūs ļoti priecē un iedvesmo sarežģīti uzdevumi, pie tam viss darbs norit ar tam pienākośos sīkumainu darba organizāciju, centību un apzinību.
Mēs darīsim visu iespējamo, lai padarītu interjera dizaina izveides procesu Jūsu mājā vai dzīvoklī par patīkamu un aizraujośu piedzīvojumu.

 

tapetes_borastapeter_4

 

 

 

record_cucine_Nr2

 

Nodaļā Galerija Jūs varat apskatīt dažus jau pabeigtus projektus, ko radīja mūsu komanda. 

 

Uzziniet vairāk par pakalpojumu klāstu un iespējām mūsu salonā, Ģertrūdes ielā 2.

+371 39492265

meb1 

квартира в старом городе

текст текст текст

 

meb2

частный дом в Юрмале

текст текст текст

meb3

квартира в историческом центре

текст текст текст

светильники

kol3

оформление окон

smeb2